Kolejny przebój Disney Channel – Soy Luna

Kanał Disney Channel znany i ceniony jest za wartościowe produkcje filmowe dla młodzieży. Nie jest inaczej, jeśli weźmiemy pod uwagę zeszłoroczny przebój, który w tym roku doczekał się drugiego sezonu. To właśnie tutaj mieliśmy okazję obejrzeć odcinki serialu Soy Luna po polsku. Teraz kolejne warte szczególnej uwagi.

 

Karol Sevilla o Soy Lunie

 

Czy sama Karol zadowolona jest ze swojej roli? Czy raczej dołożyłaby coś od siebie, by podkreślić, kim tak naprawdę chciałaby zaprezentować się widzom? Dokładnie jest tak, że nasza główna bohaterka jest pełną optymizmu, zarażającą przyjaźnią młodą dziewczyną, której nie sposób nie polubić. Nie bez znaczenia więc jest fakt, że widzom nietrudno znaleźć w niej cokolwiek złego, a już tym bardziej samej aktorce wątpić w prawdziwość granej przez nią roli.

 

Michael Ronda o Simonie

 

Simon to typowy osobnik męski, który nie potrafi rozmawiać o uczuciach. Sam Michalel ma co do roli nieco żalu za ten fakt, że nie może grać osoby bardziej otwartej na Lunę. Michael powiedział jednak, że wiele łączy go z Simonem. Czyżby kolejny przykład mistrzowsko dobranej roli?

Wrotki, wrotki i jeszcze raz wrotki

 

Dzięki przebojowi, jakim stał się serial Soy Luna pokochaliśmy głównych bohaterów, wątki oraz nauczyliśmy się jednego, że w życiu bardzo ważną kwestią jest pasja. Czy w kolejnym sezonie wrotki Soy Luna okażą się znów gorącym hitem, z którego będą chciały skorzystać osoby dotąd niewiedzące, czym w życiu jest posiadanie pasji? Dzięki 2 sezonowi telenoweli z całą pewnością tak.

2 myśli na temat “Kolejny przebój Disney Channel – Soy Luna

Możliwość komentowania jest wyłączona.