O obsadzie Soy Luna słów kilka

Kilka słów o obsadzie tego serialu należy się każdemu widzowi zarówno temu, który śledził przez cały czas akcję pierwszego sezonu, jak również tym widzom, którzy nadrabiają zaległości lub startują z drugim sezonem. Soy Luna obsada to młodzi ludzie pełni pasji tak samo, jak osób, których role grają w serialu. Sprawdźmy, kim są.

 

Kto w roli głównej?

 

Karol Sevilla jako Luna Valente to nasza główna bohaterka telenoweli, której nie sposób przegapić z kilku ważnych powodów. To bowiem życie młodych ludzi pełne pasji, miłości oraz wątków humorystycznych. Karol swoją karierę rozpoczęła mając 6 lat. Urodzona w 1999 roku piękna meksykańska aktorka wystąpiła w komedii muzycznej Czarnoksiężnik z krainy Oz oraz w Fantabulosa i Timbiriche – doskonałych musicalach.

 

Role główne męskie

 

Soy Luna Michael Ronda w roli Simona to najdoskonalsza według widzów rola. Uważają oni, że włożył w nią ogromnie dużo pracy. Zwłaszcza dlatego, by nie grać, lecz by prawdziwym sobą. Michael pochodzący z Meksyku znany jest również z roli Poncho w serialu Como dice el dicho. Obok Simona w głównej roli męskiej mamy atrakcyjnego aktora, którym jest Rugerro Pasquarelli. Świetnie gra skomplikowanego Matteo, który okazuje się po czasie człowiekiem innym, niż widzimy go na samym początku.

 

Czarny charakter

 

Wrogiem numer jeden naszej ulubionej głównej bohaterki Soy Luna jest Ambar Smith, którą gra argentyńska aktorka i modelka Valentina Zenere. Uwaga. Przed kręceniem serialu nie miała styczności z wrotkami. Królową toru stała się jednak dzięki intensywnym treningom.

2 myśli na temat “O obsadzie Soy Luna słów kilka

  1. Kocham ten serial i nie wyobrażam sobie, co będzie jak skończy się 2 sezon 🙁

Możliwość komentowania jest wyłączona.